„დღეს “ნაპრეზიდენტალ” სალომე ზურაბიშვილის გამოსვლა რუსთაველზე პომპეზურად შემოსვლა, სიტყვა - სრული სიცარიელე, ბოლი - “ტრუხა”, არცერთი სიტყვა, არც ერთი ამ კომისიის მოღალატეობრივ საქმიანობაზე, თუმცა რა უნდა ეთქვა“ - თაკო ჩარკვიანი
სოცმედია • 28 მარტი 11:41
ყოფილი პოლიტიკოსი მაია ნადირაძე სოცქსელში წერს:
ნუ უყურებთ “კომისიას”!ნუ აზიარებთ საძაგლობებს!ნუ ვიშვიშებთ უხეირო წიაღსვლებით.ნუ ხართ მსხვერპლის როლში!ამ ცირკის უმთავრესი მიზანიარომ უუნაროებად, საცოდავებად და დამარცხებულად იგრძნოთ თავი!აბა, სააკაშვილის დასატყვევებლად, მაგათ ქარელის ჩვენებაც თავზე გადაუვათ.ვერ ამარცხებთ, ნუ აძლიერებთ მაინც.31 მარტს ზღვა ხალხი რომ შეიკრიბება, შემკრებ-კოორდინატორს დაუსვით ეგ შეკითხვა - ვინ დაიწყო ომი?! ვის ებრძვის ახლა და რატომ?!ის გაგცემთ ჭეშმარიტ პასუხს მაგაზეც და ყველაფერ დანარჩენზეც.MEGOBARI act. - ის მიღება ლამის ბოლოში გადის, იქაა ამ საცოდავი მონებისთვის პასუხი. ხოდა, პეტიციები წერეთ პარტიებმა. საზოგადო მოღვაწეებმა, საერთაშორისო პოლიტიკის გურუებმა და აქტივისტებმა პირადი წერილები, რომ ორ თვეში ამერიკული დაზვერვა ანგარიშს რომ წარადგენს დახურულ სხდომაზე, იმაში შეეშველოთ.რით არ მოგბეზრდათ ნაცემის, დამცირებულის და დამარცხებულის როლი?!გათავდა ნაცარი!!!P.s.მთავარი დამავიწყდა - რომ გაიძახით ისტორია გადაწერესო, მაგათ ვინ კითხავს ისტორიას?!ერთადერთი რა ხეირიც აქვთ, არის ის, რომ, ეგებ ივანაშვილს ფსბ-ს ტყვია ააცილონ. და პრიკუპში, თქვენ დაგთრგუნონ.