„ცუდი ამბავი მაქვს თქვენთვის“ - ლელა ჯეჯელავა თეა წულუკიანს
ანალიტიკოსი ლელა ჯეჯელავა:
თეა წულუკიანი Thea Tsulukiani ქალბატონო თეა, ვისი სული სურთ პატრონებს სააკაშვილის გარდა? აი,სეპარატისტებმა უკვე მოითხოვეს გვემა მათი. ცუდი ამბავი მაქვს თქვენთვის.თუ ახლა არ ვიყოჩაღეთ და ხელისუფლება არ დაგათმობინეთ, ყველას სულს რომ მიართმევთ მსხვერპლად, ვისაც მოითხოვენ, მერე დაიწყება მთავარი. თქვენი დასჯა განსაკუთრებული ცინიზმით. გაიხსენეთ რა ბედი ეწიათ 1937 ში 1924 ის შემოქმედებს. თითქმის ვერცერთი " შემსრულებელი" გადარჩა. რუსეთის  ქრესტომათიული ქცევის მოდელია და არა მარტო საქართველოში. თუმცა, არც მარტო რუსეთის. ყველაზე ბინძური საქმის შემსრულებლების ბოლო ნაგავსაყრელია, იმიტომ რომ ასეთებს ბოლომდე არასოდეს. ენდობიან. არ იქნებოდა ეს ყველაფერი ურიგო სანახავი, მაგრამ ქართულ სახელმწიფოს ამდენი დრო არ აქვს დასაკარგი. ამიტომ გულმხურვალედ ილოცეთ, რომ ძალაუფლების მშვიდობიანად გადაბარება შეძლოთ . " შკურნი ვაპროსია" არაფერი ამაღლებული და სახელმწიფოებრივი