„ასეთი დეგენერატები მაინც როგორ ხართ, ცოცხით შექმნილო ქოცებო?!“ - მეგი გოცირიძე
ყოფილი დეპუტატი მეგი გოცირიძე:
არა, ასეთი დეგენერატები მაინც როგორ ხართ , ცოცხით შექმნილო, ქოცებო?!
კაცი , ფრონტის წინა ხაზზე იდგა და მშიშარააო (ბოდიში, რომ პუტლერის ვერტმფრენს არ დაუწვა და მკერდი არ შეუშვირა , თქვენი ოცნების ასრულებას ) !
გასაოცარია პირდაპირ, მშიშარას ისინი ეძახით , ვისი #მეტრანახევრიანი ლიდერიც კოლბით დადის საკუთარ ამომრჩეველთან შესახვედრად  და დღესაც, დატუსაღებულის შიშითაც, დილა საღამოს
სტაფილოს წვენს სვამს, რომ შიშის გრძნობა გაუქრეს, თქვენს მხდალ, შხამიანი უდავს , ტერარიუმით რომ გადაადგილდება
რვა საათი ჰაერში აფრინა დეპორტირებული მიშა და მატროსოვზეც კი ვერ ჩასვა გასამართლებული პრეზიდენტი მანამ, სანამ თავად არ ჩამოვიდა და არ ჩაჯდა, ჩვენ კი , მის მონებს გვიწოდებთ , ოღონდ გავიწყდებათქოცებო და ქოცებთან გათანაბრებულებო, რომ თქვენგან განსხვავებით ჩვენ, მიშასთან უფასო ფული კიარა , იდეა გვაერთიანებს და ეს იდეა არის გზა- ევროპული, დამოუკიდებელი , ცივილიზებული საქართველოსკენ და თუ მიშა ამ გზიდან გადაუხვევს , ანუ იდეას უღალატებს და ფასეულობებს გადააფასებს, ის ჩვენთვის დამთავრდება, მაგრამ თქვენ , ვისთვისაც იდეა მხოლოდ კუჭსა და უფასო ფულზე გადის , ამას ვერასდროს გაიგებთ, ვერასოდეს შეიგრძნობთ , რომ ქართველობა მხოლოდ ბირჟებზე ჩაცუცქულები რომ იფურთხებით , ეგ არ არის, 300 კაციანი ქელეხის გაშლა , ქორწილებში კალოშითა და კრამიტებით საქართველოს სადღეგრძელოს დალევა , ჩემი დედას შე....ციდა უმახინჯესი ტრადიციების შენარჩუნება კიარა , იდეა ის არის, რომ დავბრუნდეთ იქ , და ის ტრადიციები დავიბრუნოთ, როცა ყველაზე ევროპელები ვიყავით, ყველაზე ტოლერანტები და ყველა კომფესიასთან ერთად ვლოცულობდით, თქვენგან განსხვავებით მედრესეზე ღორის თავს არ ვკიდებდით, მეჩეთზე მინარეთებს არ ვხერხავდით, საცემრად და ჩასაქოლად ჯვრითა და ტაბურეტებით არ დავსდევდით რელიგიურ თუ სექსუალურ უმცირესობებს , არ ვაფეთქებდით ერის კულტურულ მემკვიდრეობებს , არ ვრეცხავდით გელათისა და სვეტიცხოვლის ფრესკებს!მიშამ ქართველობა და ტრადიციები წაგართვათ არა?!რა თქმა უნდა , თქვენთვის ქართველობა ღვედის გარეშე სიარულს ნიშნავს, თქვენთვის ქართველობა წითელზე, "პროწივზე" გაშლიგინებასა და "ბეზპრედელს" ნიშნავს, თქვენთვის ქართველობა ბანკებზე თავდასხმებს ნიშნავს, თქვენთვის ქართველობა ყაჩაღებისთვის აღმართულ ძეგლებს ნიშნავს იუსტიციის სახლის წინ, თქვენთვის ქართველობა კოკაინის ბარიგების "დაკრიშვას" ნიშნავს, თქვენთვის ქართველობა სულიერად დაავადებულების მასხრად აგდებას და მათთვის ცოცხისგაკეთებას ნიშნავს, თქვენთვის ქართველობა რუსიჯაშუშებისა და ტერორისტების მფარველობას ნიშნავს, თქვენთვის ქართველობა ხიხოს მონობას, ტროლაობას , კადირივის ჩეჩნეთსა და ღვარძლის ნთხევას ნიშნავს ....ჰოდა, მიშამ -აი , ეს "ქართველობა" რომ წამართვა , ამიტომ ვარ მის გვერდით, რასაც თქვენ, ვერასოდეს გაიგებთ და თუ ჩვენ, იმის გამო გვაგინებთ , გვწყევლით და" გვაუქმებთ," რომ იდეას ვემსახურებით და არა მათხოვარ მილიარდერ გველს , რომელიც შუშის ტერარიუმიდან გიქნევთ ხელს  ჩვენს წილ სამშობლოს ვიცავთ , გვირჩევნია ერთგულებით წავაგოთ, ვიდრე ღალატით მოვიგოთ, გვძულხართ 20 ლარიანი მონები და მანქურთების წინააღმდეგ ვიბრძვით, ე.ი. სწორ გზას ვადგავართ !გმადლობ ყურადღებისთვის    ყველა რეაქცია:158158